Projektowanie stron

Od dawna wiadomo, że jednym z podstawowych elementów współczesnej strategii marketingowej jest obecność firmy w internecie. Coraz częściej osoby potencjalnie zainteresowane ofertą firmy, w pierwszej kolejności szukają jej strony internetowej. Niektórzy twierdzą już nawet, że jeśli czegoś nie ma w internecie to znaczy, że to nie istnieje. Nie warto ignorować ciągle rosnących możliwości internetu.

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych.

W zależności od preferencji klienta oraz profilu działalności wykonujemy strony o różnym stopniu zaawansowania.

Wizytówka internetowa

To podstawowa forma prezentacji firmy lub produktu w internecie. Zazwyczaj ogranicza się do jednej strony, zawierającej podstawowe informacje o firmie, ofercie, produkcie oraz dane kontaktowe. Największą zaleta takiego rozwiązania jest szybka realizacja i niska cena. Jeśli podstawowym celem jest zaznaczenie obecności firmy w internecie to taka forma jest idealna i szybka do zrealizowania.

Klasyczna strona internetowa

To nieco bardziej zaawansowana forma prezentacji w internecie. Zazwyczaj złożona ze strony głównej oraz zestawu podstron nawigowanych za pomocą menu. Jeśli poza zaistnieniem w internecie celem jest również np. prezentacja oferty firmy, takie rozwiązanie jest odpowiednie. Raz utworzona strona nie wymaga poświęcania na nią więcej czasu, ale ewidentną wadą takiego rozwiązania jest brak możliwości aktualizacji bez znajomości chociażby podstaw programowania.

Strona zarządzana silnikiem CMS (Content Management System)

To połączenie rozbudowanej strony internetowej z systemem zarządzania treścią, dzięki któremu każdy użytkownik może w prosty sposób edytować i dodawać treści na stronie i nie jest do tego potrzebna nawet minimalna znajomość programowania. Więcej informacji o tego typu rozwiązaniach w pozycji menu Strony z CMS

Do realizacji podchodzimy kompleksowo.

Najważniejszym celem jest zaspokojenie potrzeb klienta poprzez atrakcyjną i profesjonalną prezentację jego firmy w internecie. Realizując projekt zaczynamy od ustalenia czego klient oczekuje, tworzymy i przedstawiamy do akceptacji projekt strony, po czym przystępujemy do realizacji.

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się znami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *