O Firmie

MTapps to firma, którą założyłem w 2014 roku. Głównym profilem działalności jest programowanie aplikacji mobilnych oraz tworzenie stron i serwisów internetowych. Ukończyłem studia na kierunku Automatyka i Robotyka, programowaniem zajmuję się już kilka lat. Mam wiele ciekawych pomysłów, a tworzenie daje mi dużo radości.  Współpracuję z osobami, które od kilku lub kilkunastu lat pracują w branży IT. Dzięki naszemu zaangażowaniu, kreatywności i doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować klientom najwyższą jakość usług.

Aplikacje mobilne

Moja przygoda z aplikacjami rozpoczęła się od zakupu pierwszego smartfona z systemem Android. Pobierając kolejne aplikacje postanowiłem stworzyć coś własnego. Fascynacja technologiami mobilnymi i chęć rozwoju sprawiły, że zająłem się tym na poważnie zakładając działalność gospodarczą. Podstawowym celem firmy jest tworzenie niezawodnych, ergonomicznych i bezpiecznych aplikacji mobilnych, ułatwiających i umilających życie ludziom. Możliwości jakie dają nowoczesne technologie mobilne są bardzo duże i stale rosną, a my chcemy je pokazywać i promować poprzez nasze rozwiązania. Zajmujemy się:

  • tworzeniem gotowych aplikacji dostępnych w sklepach Google Play, Apple Store i Windows Store
  • tworzeniem aplikacji na zamówienie, posiadających konkretne funkcjonalności i realizujących konkretne zadania
  • tworzeniem aplikacji reklamowych na zamówienie

Strony i serwisy internetowe

Posiadamy doświadczenie w tworzeniu stron, serwisów internetowych i aplikacji webowych. Do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i realizujemy go kompleksowo począwszy od zebrania wymagań, przez projekt techniczny/graficzny po wdrożenie i utrzymanie. Zajmujemy się:

  • tworzeniem stron i wizytówek internetowych
  • tworzeniem stron internetowych zarządzanych przez systemy CMS
  • tworzeniem sklepów internetowych
  • usługami wdrożeniowymi, konfiguracyjnymi i utrzymaniem serwisów internetowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *