Aplikacje na zamówienie

Rynek urządzeń mobilnych stale rośnie, stają się one tańsze, coraz bardziej dopracowane i bezpieczne. Przeciętny obecnie sprzedawany smartfon lub tablet daje użytkownikowi bardzo duże możliwości. Warto pomyśleć czy wykorzystanie tych możliwości do wspierania swojego biznesu nie jest dobrym pomysłem. Można sobie wyobrazić wiele potencjalnych zastosowań tego typu rozwiązań w firmie.

Przykładowe zastosowania to:

  • Aplikacje dające pracownikom mobilny dostęp do oprogramowania handlowego (np. aplikacje ułatwiające inwentaryzacje lub aplikacje wspierające sprzedaż poprzez możliwość zdalnego wystawiania dokumentów handlowych)
  • Aplikacje dające pracownikom mobilny dostęp do określonych zasobów w firmie (np. aplikacja dająca handlowcom dostęp do bazy klientów systemu CRM w dowolnym miejscu)
  • Aplikacje optymalizujące określone procesy w firmie (np.aplikacja optymalizująca trasę handlowców na podstawie danych gps i adresów klientów, których trzeba odwiedzić)
  • Różnego rodzaju aplikacje wspomagające zarządzanie (np aplikacja monitorująca lokalizację pracowników)
  • Aplikacje ułatwiające klientom dostęp do produktów i usług firmy (np. aplikacja mobilna do firmowego sklepu internetowego)

Wykonujemy aplikacje mobilne pracujące na urządzeniach z systemami Android, iOS i Windows Phone. Do każdego zlecenia podchodzimy z dużym zaangażowaniem, Działamy zgodnie z obowiązującymi standardami. Więcej o naszym sposobie pracy można przeczytać w sekcji Programowanie

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się znami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *